אודות נגה פינק
ו-ThinkFink

את Think Fink הקמתי לאחר ניסיון של 8 שנים בהן עבדתי בצוות פיתוח בחברת Fintech ישראלית ולאחר מכן כמנהלת שיווק ופיתוח עסקי בסוכנות דיגיטל בוטיקית.

הידע המשולב שלי מעולם הפיתוח ומעולם השיווק מאפשרים לי להסתכל על התמונה הרחבה, החל מהשאלות החשובות על המוצר או השירות עצמם ועד ההיכרות המעמיקה עם עולמות השיווק והאתגרים אשר מגיעים איתם.

הניסיון שלי הוכיח לי מקרוב איך אפשר להגיע למקומות מופלאים ולקחת עסקים קדימה באמצעות שילוב של תוכנית טקטית ואסטרטגית אשר מספרת מענה לשאלות הכי קשות וקריטיות גם ברמה העסקית וגם ברמה השיווקית של העסק.

למה דווקא איתנו?

כמות המתחרים שלנו היא עצומה! אנחנו מודעים לזה 🙂 וזה דווקא מעודד אותנו להמשיך ולזקק כל יום מחדש את השוני שלנו לעומת המתחרים. כי מה שמתאים ללקוחות שלנו, לא בהכרח מתאים ללקוחות של המתחרים שלנו. 

אנחנו מחוברים לשטח, לשוק, חוקרים באופן שוטף את המתחרים שלכם ואת העולם תוכן בו המוצר או השירות שלכם מתקיימים. אין אצלנו פעילות סטטית, אנחנו כל הזמן בתנועה. למה זה? לא כי אנחנו חסרי מנוחה, אלא כי אנחנו יודעים שבדיגיטל, מי שעומד במקום – נעלם!

לקוחות מספרים עלינו

"העבודה מול נגה היה מצוינת מהרגע הראשון. מאד זמינה ומהירת תגובה לשאלות או הארות. ביחד איפיינו את האתר מבחינת חלוקת עמודים וויזואליות ונגה הצליחה מהסקיצה הראשונה לקלוע למה שרצינו לשדר ואפילו יותר טוב מאיך שדמיינו את התוצאה הסופית ! מאד מקצועית ונעימה! תודה נגה על עבודה נהדרת ! ממליצים בחום!"

דנה שראבני, בעלים ב-Architectwo

"סוף סוף התחילו להגיע לידים מחברות שתואמות את המוצר שלי. הזרימה של הלידים הייתה מעולה, זה עשה שיפטינג בהכנסות של העסק שלי ואפשר לי להעלות מחירים שתואמים לשוק שאני נמצאת בו וגם להגיע למצב שאני צריכה לגייס עובד כדי להתגבר על העומס עבודה שנכנסה בעקבות השיווק ועל זה אין לי מה לומר מלבד תודה!"

ליזי כרמי, בעלים ב-N.E.F Business Automation

"נגה נעימה, חרוצה, מקצועית ותקתקנית. היא עשתה לנו בחינת שוק,  בנתה תוכנית שיווקית, בנתה מחדש את אתר האינטרנט שלנו ואנחנו נמצאים בעיצומו של תהליך למימוש התוכנית. כל חודש מחדש אני רואה עוד ועוד שיפור בתוצאות של הקמפיינים, כתוצאה משיפור מתמיד והתאמה של התכנים וקהל היעד שנגה מבצעת.

מומלצת בחום."

 

סוניה פיסרב, מנהלת שיווק ומכירות ב-Energy Team

לקוחותינו בעבר ובהווה